Práce s lidmi, rady v podnikání

Logopedie Tišnov

Máte-li nějakou poruchu řeči, pomůžou Vám s ní v logopedii v Tišnově. Umí pomoci při téměř všech vad řeči za pomoci následujícíh pomůcek. K rozvíjení komunikačních dovedností jsou používány logopedické knihy, logopedická pexesa, hry, moderní počítačové programy a speciální pomůcky.

Osobní kouč

Osobní kouč pro život nebo firemní podnikání PhDr. Zdeňka Kárná Vám pomůže nastartovat Vás. Uvědomíte si, co je třeba a efektivně zvládnete cokoli. Koučink pro Vás.

Rozbor písma - grafologie

Rozbor grafologie nejen v Brně. Rádi byste zkusili vypracovat grafologický rozbor? Chcete vědět, jací jste? Co na Vás prozradí Vaše písmo? Ozvěte se a napište e-mail.

Seznamovací kancelář

Seznamka nejen pro Brno a okolí – seznamovací agentura Vám nabízí živé lidi, žádné přezdívky a falešné identity. Seznamte se v naší seznamovací agentuře.

Služby a poradenství

Záchrana dat z havarovaných disků – obnova dat. Stala se chyba ve foťíku, došla baterka a karta se sekla? Nelze ji načíst? Nebo zhavaroval pevný disk? Nezkušejte sami opravu, ale nechte to na odbornících.

Solárium Moravany pro příjemně opálenou pleť. Je možno se objednat online. Udržujte si svou barvu celý rok. Solárium v Moravanech u Brna je tu pro Vás.

Pilates v Brně – chcete cvičit Pilates? Rádi byste tančili Zumbu? Nebo chcete jen vytvarovat postavu? To vše můžete v Pilates studiu Medek v Brně Kohoutovicích.

Tenis - kurzy tenisu pro děti a dospělé

Tenisová hala v Brně – Pronájem tenisových kurtů v Brně za BOBY, pořádání kulturních a firemních akcí. Oslavy, naroz